Nabídka práce

27.09.2024 11:21

Firma ABNER a.s.,

Lanškrounská 87, Moravská Třebová

výrobce a exportér tlakových patron, zařízení pro stravovací provozy a jídelních příborů

přijme pracovníka / pracovnici na pozici

KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG

pro oblast výroby jídelních příborů a gastro zařízení

Náplň práce:

  • návrh nových a zlepšování stávajících výrobků, nástrojů a přípravků
  • vytváření a správa výkresové dokumentace, kusovníků a technologických postupů výrobků v informačním systému
  • vytváření a správa výkresové dokumentace výrobních nástrojů a přípravků
  • zpracování podkladů pro kalkulace nákladů výrobků
  • optimalizace technologie výroby
  • technická podpora pracovníků ostatních úseků (výroba, kvalita, obchod)

Požadavky na uchazeče:

  • minimálně středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • pozice je vhodná i pro absolventy, praxe v oboru není podmínkou
  • znalost práce s 2D a 3D CAD systémy (optimálně Solid Works), MS Office
  • aktivní přístup a schopnost samostatné systematické práce

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci
  • zajímavé platové podmínky
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění ve výši 6 000,- Kč ročně
  • jeden týden dovolené navíc nad rámec stanovený ZP
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu 30 % jízdného
  • věrnostní odměny, odměny k životnímu jubileu

Nástup možný po vstupní lékařské prohlídce a po školení BOZP

Kontaktní osoba:
Marie Ševčíková, personalistka

tel. 461 313 112,
e-mail: marie.sevcikova@abner.cz, popř. michal.blazek@abner.cz.

Kontaktní adresa:
ABNER a.s., provozovna: Lanškrounská 87, 571 01 Moravská Třebová